Mariah Carey, e dashuruar dhe seksi (FOTO)Mariah Carey duket se po përjeton momentet më të lumtura në jetën e saj.

Mariah Carey, e dashuruar dhe seksi (FOTO)Këngëtarja e njohur është shfaqur gjatë një evenimenti në Losh Anxhelos me të shoqin Nick Cannon, i cili shfaqet tashmë kudo që është ajo.

Çifti nuk e ka fshehur dashurinë që kanë për njëri-tjeterin, ndërkohë që Mariah dukej mjaft seksi, pavarësisht viteve që ikin për të.

Çfarë mendoni? Komentoni më poshtë...

Postime të tjera...