Duket si fantazmë, por është një nga aktoret më të famshme në botë (FOTO)Kur shfaqet mbi tapetin e kuq, të gjithë mahniten me bukurinë e saj.
Fytyra i shkëlqen nga efekti i kremrave shumë të shtrenjtë që përdor.

Duket si fantazmë, por është një nga aktoret më të famshme në botë (FOTO)E kemi fjalën për Katie Holmes, e cila megjithatë, në këtë foto ka zhgënjyer adhuruesit e saj. Katie është fotografuar teksa qarkullonte në rrugët e Nju Jorkut pa makijazh dhe e zbehtë, si fantazmë…

Sipas mediave të huaja, aktorja 34-vjeçare ndjehet tejet e lodhur dhe në gjendje të keqe psikologjike.
Sikur të mos i mjaftonin problemet në jetën private, as karriera nuk i shkon mirë. Shfaqja teatrale “Dead Accounts” në të cilën ka rol protagonist, dështoi. alb-observer

Çfarë mendoni? Komentoni më poshtë...

Postime të tjera...