Tuna ‘mbi’ menaxherin e saj (FOTO)Këngëtarja seksi, Tuna, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave. Pas projektit “I Asaj”, që bëri bujë të madhe për koreografinë e saj kontraverse, Tuna ka sjellur imazhe tjera nga pushimet e saj.

Tuna ‘mbi’ menaxherin e saj (FOTO)Imazhe jo të zakonshme këto, pasi këngëtarja tejet joshëse shihet duke bërë foto mbi menaxherin e saj, Jellmaz Dervishin.

Ende nuk dihet nëse ekziston diçka mes tyre, apo janë vetëm miq, por me ta në pushime ka qenë dhe e aksidentuara kohë më parë me një motoçikletë, Big Mama.

Çfarë mendoni? Komentoni më poshtë...

Postime të tjera...