Stine kthehet me Ronelën?! (FOTO)Historia e të dyve zgjat prej disa vitesh… Ata kanë qenë të lidhur për një kohë, por më pas janë ndarë.

Stine kthehet me Ronelën?! (FOTO)Kantautori Nesti Duka për disa muaj bëri publike lidhjen e tij të dashurisë me Roza Latin, vajzën e Rita Latit. U bënë disa javë që ne nuk kemi dëgjuar më për ta si çift, por kemi parë Stinen të dalë me një femër tjetër. Këngëtarja Ronela Hajati është parë në shoqërinë e Stines orët e vona të natës, në një bar të kryeqytetit.

Ata ishin ulur të mënjanuar në një tavolinë, dhe deri në momentin që u ngritën ne nuk po arnimin të kuptonim se cila ishte femra që po bisedonte me Stinen. Kur ata u ngritën për t’u larguar, kuptuam se ishte Ronela. Ajo ishte veshur elegante, dhe dukej që nuk ishte një takim i thjeshtë pune, meqë edhe ora shënonte gati tre e mëngjesit. U larguan bashkë me makinën e Stines.

Atë ditë Ronela kishte edhe ditëlindjen. lajmin. “Se kur e takoj unë, është punë për mua”, na tha Ronela. Ne nuk e dimë nëse dy të rinjtë janë lidhur sërish, por nëse është kështu i urojmë jetë të gjatë e të lumtur në çift!

Çfarë mendoni? Komentoni më poshtë...

Postime të tjera...