E dashura Ronaldos, provokuese në FOTOT e rejaE dashura e Ronaldos nuk ndalet, Irina Shayk është shfaqur në të brendshme në një fushatë të re publicitare për “La Clover” dhe “Lascana”.

 E dashura Ronaldos, provokuese në FOTOT e rejaNë foto 26 vjeçarja padyshim që do ti shtojë bindshëm fansat e saj meshkuj pasi është një modele e rallë. Ngjyra të ndryshme të mbrendshmeve janë tejet provokuese.

Çfarë mendoni? Komentoni më poshtë...

Postime të tjera...

Kërkimet për këtë postim...